خانه / غذای رژیمی / طرز تهیه اسنک سیب زمینی – غذای رژیمی

طرز تهیه اسنک سیب زمینی – غذای رژیمی

آشپزی آسان: طرز تهیه

ابتدا برای سیب زمینی های آبپز شده را پوست کنده و آنها را رنده کرده یا در غذاساز ریخته با تخم مرغ ها، بیکینگ پودر، نمک، فلفل، زردچوبه و زعفران مخلوط کرده و کاملا هم می زنیم. مواد را در روغن داغ به صورت قاشقی یا یکنواخت سرخ می کنیم. پس از سرخ شدن آنها را روی دستمال آشپزخانه می گذاریم تا روغن اضافی آن کشیده شود. یک طرف نان ها سس کچاپ و در طرف دیگر آن سس مایونز مالیده و کوکو را طوری روی نان قرار می دهیم که از لبه نان بیرون نزند. روی کوکو را با خیارشورهای ورقه شده و پنیر گودا می پوشانیم و داخل دستگاه ساندویچ ساز قرار می دهیم. پس از آماده شدن می توان آنها را برش زده و با سس خردل تزیین نمود.


نکات:

به گزارش آشپزی آسان: 1)میتوانید به جای استفاده از ساندویچ ساز نانها را داخل مایکروویو یا گریل یا فر قرار دهید و اگر به هیچ یک دسترسی ندارید آنها را داخل ظرف نچسب روی گاز قرار دهید و دمکنی قرار دهید البته انتظار نداشته باشید خیلی برشته شود!
2)می توان به جای پنیر گودا، از پنیرهای پروسس و پنیر پیتزا که طعم خوبی داشته و قدرت چسبندگی زیادی دارند، استفاده نمود.
3)دستگاه های ساندویچ ساز دارای چراغ چشمک زنی هستند که مدت زمان تهیه ساندویچ را نشان می دهد. به این ترتیب وقتی شما ساندویچ را درون دستگاه قرار می دهید، چراغ مربوطه روشن شده و پس از آماده شدن ساندویچ خاموش خواهد شد.زمانی مازاد بر آن ساندویچ را نپزید چون میسوزد.
نوش جان

برای مطالب بیشتر با ما همراه باشید : آشپزی آسان

مطلب پیشنهادی

خوراکی خوش طعم و صددرصد رژیمی – غذای رژیمی

مواد لازم برای 6 نفر : 1/5 کیلو سیب زمینی 3  بوته تره فرنگی خرد …