خانه / ساندویچ / آموزش انواع ساندویچ | مواد لازم و طرز تهیه ساندویچ میگو (شام سبک) – انواع ساندویچ

آموزش انواع ساندویچ | مواد لازم و طرز تهیه ساندویچ میگو (شام سبک) – انواع ساندویچ

در این مقاله از سایت آشپزی آسان مطلبی در مورد آموزش انواع ساندویچ | مواد لازم و طرز تهیه ساندویچ میگو (شام سبک) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع ساندویچ از سایت آشپزی آشپزی آسان مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آشپزی آسان:  

اگر شما هم دیر به منزل می رسید و برای درست کردن شام فرصت بسیار کمی دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای وعده شام ، این شام سریع و سبک را تهیه کنید.

 

به گزارش آشپزی آسان: ساندویچ میگو را به سرعت درست کنید
یک ساندویچ ساده و متفاوت برای شام. اگر طرفدار غذاهای سبک و البته خوشمزه برای وعده غذایی آخر روز هستید این ساندویچ بهترین پیشنهاد است.
مواد لازم برای ساندویچ میگو :

 سس مایونز 1/3 پیمانه
 خامه 1/3 پیمانه
 سس خردل 1 قاشق سوپخوری
 آبلیمو 1 قاشق چایخوری
روغن زیتون1 قاشق چایخوری
پیاز قرمز خردشده1/4 پیمانه
کرفس خردشده1/2 پیمانه
میگوی پخته و خردشده1/2 و 1 پیمانه
خلال بادام1/4 پیمانه
نمک و فلفلبه میزان لازم
نان باگت4 تکه
گوجه فرنگی خردشده4 عدد
کاهوی خردشدهبه میزان دلخواه

 

روش تهیه ساندویچ میگو :
کاسه متوسطی بردارید. سس مایونز را داخل ظرف ریخته، خامه، آبلیمو، سس خردل و روغن زیتون را به آن اضافه کنید. کمی هم بزنید تا مواد باهم مخلوط شوند.

پیازهای خردشده و کرفس خردشده را هم به مواد بیفزایید و کمی هم بزنید.

میگوهای پخته شده را به آرامی اضافه کنید. بعد نوبت خلال های بادام است تا به مواد تشکیل دهنده ساندویچ میگوی شما اضافه شوند.

نمک و فلفل را به میزان دلخواه به سایر مواد بیفزایید. اگر ذائقه شما اجازه می دهد با کمی دست و دلبازی بیشتر فلفل را به مواد ساندویچ تان اضافه کنید تا کمی تند شود. سیاه یا قرمز بودن فلفل هم به خودتان وابسته است که کدام را بیشتر می پسندید.

حالا مواد داخل ساندویچ به همین راحتی آماده شده اند. برای پیچیدن ساندویچ، داخل نان های باگت را کمی خالی کنید. بعد کاهو های خردشده را داخل نان ها ریخته و ساندویچ را با مواد آماده شده پر کنید.
نکته مهم در تهیه ساندویچ میگو :
چند عدد از گوجه فرنگی های خردشده را هم داخل ساندویچ ها قرار دهید. اگر دوست ندارید می توانید گوجه فرنگی ها را در کنار چند عدد خیار حلقه شده به طور جداگانه در کنار ساندویچ سرو کنید. ساندویچ های شما آماده هستند. با این مواد می توانید برای 4 نفر ساندویچ های خوشمزه درست کنید.

loading…

***

loading…

.

برای مطالب بیشتر با ما باشید : آشپزی آسان

مطلب پیشنهادی

آموزش انواع ساندویچ خانگی | مواد لازم و طرز تهیه ساندویچ مرغ برای کودکان – انواع ساندویچ

برای مطالب بیشتر با ما باشید : آشپزی آسان